Намет для однієї людини із вбудованою розкладачкою.
Кількість місць: 1-місна.
Розміри: 200 х 70 х 90 див.
Матеріал зовнішнього намету: 210T поліестр з покриттям PU 3000mm H2О
Матеріал внутрішнього намету: 190T поліестр.
Розкладачка 100+200D стрейчева тканина, PU 4000 мм.
висота землі 12 див.
Каркас: Alum 16 мм + 13 мм, з міцним нейлоновим пластиком.
Колір: салатовий.
Вага: 3,8 кг.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mimir Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Водовідштовхувальне просочення, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Штормові відтяжки, Проклеєні шви |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Салатний |
| Вага | |
| Вага | 3.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 70 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 25 см |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴








