Легкий двошаровий намет.
Ідеально підходить для туристичних прогулянок.
Просте та швидке складання та розбирання. Захищений від негоди вхід із захисною сіткою.
Ефективна вентиляція, проста та швидка установка.
Усі шви проклеєні.
Характеристики:
Кількість місць: 3.
Тент: 190T Polyester 2500 мм.
Внутрішній намет: 190T Breathable Fabric.
Підлога: 210D P/Oxford 2500 мм.
Каркас: Automatic Fiberglass 8,5мм.
Розміри (см): 225 х 190 х 130.
Вага (кг): 3,7.
Розмір у складеному вигляді: 80х17х17 см
Виробник Green Camp.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Водовідштовхувальне просочення, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Штормові відтяжки, Проклеєні шви |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 3.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 225 см |
| Ширина | 190 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 17 см |
| Длина в упаковке | 80 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴






