Легкий двошаровий намет, автомат.
Ідеально підходить для туристичних прогулянок.
Просте та швидке складання та розбирання. Захищений від негоди вхід із захисною сіткою.
Ефективна вентиляція, проста та швидка установка.
Усі шви проклеєні.
Характеристики:
Кількість місць: 2-3.
Тент: 210T Polyester водовідштовхувальний.
Внутрішній намет: 210T Polyester водовідштовхуючий.
Стать: 210D OxfordPU.
Каркас: Automatic Fiberglass 8,5мм.
Розміри (см): 230х 150х 120.
Вага: 3,1 кг
Розмір у складеному вигляді: 80 х 18 х 16см
Виробник Green Camp.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Водовідштовхувальне просочення, Проклеєні шви |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 3.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Длина в упаковке | 80 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 340 ₴










