Двошаровий намет із водонепроникного матеріалу.
Проста та швидка установка. Входи спальних відділень, вікна продубльовані москітною сіткою.
Усі шви проклеєні. Каркас виконаний із міцного матеріалу.
Кількість місць: 4.
Розміри (см): 380 х 210 х 165.
Тент: 190T Polyester 2500 мм.
Внутрішній намет: 190T Polyester 2500 мм.
Підлога: 210D P/Oxford 2500 мм.
Каркас: Fiberglass 9,5/8,5 мм.
Вага (кг): 6.
Колір: пісочний/коричневий
Розмір упаковки (см): 62х18х18
Виробник Green Camp.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Кріплення для ліхтаря, Водовідштовхувальне просочення, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Штормові відтяжки, Тамбур, Проклеєні шви |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Коричневий |
| Вага | |
| Вага | 6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 165 см |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 18 см |
| Длина в упаковке | 62 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 100 ₴









