Намет двошаровий, 4-місний.
4 кишені для дрібниці.
Підвіс для ліхтаря.
Вентиляція на стелі із москітною сіткою.
2 вікна.
На дверях – москітна сітка на змійці.
Двері тамбура у відкритому вигляді фіксуються.
Усі шви проклеєні.
Розмір: 290 х 250 х 150 см.
Тент: 190т Polyester PU2500 мм.
Внутрішня: 190Т Breathbale Fabric "дихаюча тканина".
Підлога :210D P/Oxford 2500 мм.
Палички: Фіберглас 8,5 мм.
Колір сірий.
Вага: 3,8 кг.
Розмір у складеному вигляді: 58 х 15 х 15 см.
Виробник Green Camp.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Кріплення для ліхтаря, Водовідштовхувальне просочення, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Штормові відтяжки, Проклеєні шви |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 3.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 290 см |
| Ширина | 250 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Длина в упаковке | 58 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴




