Просторий двокімнатний намет з великим тамбуром.
Просте та швидке складання та розбирання. Захищений від негоди вхід із захисною сіткою, навіс. Дві двері, два вікна, кишені для дрібниць. Великий тамбур всередині для кухні та зберігання речей. Автономність кімнат досягається за рахунок встановлення внутрішніх перегородок, що кріпляться до намету.
Ефективна вентиляція, проста та швидка установка.
Усі шви проклеєні.
Кількість місць: 6 – 7
Розміри: (140+220+140) х 220 х 170 см.
Тент: PU 190T Polyester 3000 мм.
Внутрішній намет: 190T Breathbale Fabric.
Підлоги: 210D P/Oxford 3000 мм.
Каркас: Автоматична система.
Палички із фібергласу.
Колір: сірий/сталевий.
Колочки: сталеві.
Вага: 9,9 кг.
Розмір у складеному вигляді: 90 х 25 х 25 см.
Виробник: Green Camp.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Кріплення для ліхтаря, Водовідштовхувальне просочення, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Штормові відтяжки, Проклеєні шви |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 9.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 25 см |
| Длина в упаковке | 90 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 700 ₴









