Шестимісний намет GC1002, представляє два просторі спальні місця, розділені просторим тамбуром. Конструкція має на увазі додаткові елементи, такі як зовнішній навіс та москітні сітки. Повітряні клапани сприяють добрій циркуляції повітря.
Розміри: 520 х 220 х 190.
Кількість місць: 6.
Тент: 190T Polyester PU 2500мм.
Внутрішній намет: 190T Breathbale Fabric.
Підлоги: 210D P/Oxford 2500 мм.
Каркас: Fiber Glass Poles 11/9,5 мм.
Колір: салатовий/синій
Вага: 9 кг
Виробник: GreenCamp.
У комплекті: додаткове покриття для підлоги чорного кольору, 220х143 см, 4 відтяжки для кріплення кілочками.
Покриття можна розстелити всередині намету або тамбурі, щоб розкласти речі, предмети, спорядження і зберегти їх в чистоті.
Виробник Green Camp.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Кріплення для ліхтаря, Водовідштовхувальне просочення, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Штормові відтяжки, Тамбур, Проклеєні шви |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 520 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Длина в упаковке | 65 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 11 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 600 ₴






