Тент Green Camp 0281Y.
Розміри: 300 х 300 х 200 см.
У комплекті палички-кілочки, завдяки яким можна закріпити тент на висоті до 2 м.
Матеріал: поліестер 210T PU водовідштовхувальний 3000 мм.
Колір: пісочний.
В комплекті:
кілочки для розтяжки: 6шт, довжина 18см
розтяжки : 6шт
палички: 2шт D=19мм, довжина 2м, всередині сталевий трос
Вага: 1,74 кг.
Розмір упакування: 55*10*8 см.
Виробник Green Camp.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Штормові відтяжки, Водовідштовхувальне просочення, Проклеєні шви |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Колір | Пісочний |
| Вага | |
| Вага | 1.75 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 8 см |
| Длина в упаковке | 55 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴







