Розміри намету: 340 х 340 х 240 см.
Тент: 190T Polyester 68D 2000 мм.
Сітка: Polyester B4.
Каркас: Fiberglass 11мм, метал 19мм.
У комплекті: кілочки, відтяжки.
Вага: 8,3 кг.
Розмір упаковки: 60 х 22 х 22 см.
Виробник Mimir.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mimir Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Водовідштовхувальне просочення, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Штормові відтяжки, Проклеєні шви |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 8.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 240 см |
| Довжина | 340 см |
| Ширина | 340 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 22 см |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴

