Ізотермічна сумка GC1410-3 – чудовий аксесуар для пікніка або походу. Має стильний дизайн, а також чудово утримує температуру у внутрішніх відділеннях. Сумка характеризується чудовою зносостійкістю завдяки матеріалам, з яких виготовлена. В основному, це якісний поліестер, а також алюмінієва фольга для підкладки. Ізольована підкладка легко чиститься. На кришці сумки є кишеня для легкого доступу до вмісту. Спереду невелика кишеня на блискавці. В комплект входить акумулятор холоду 150мл.
Характеристика:
Матеріал: жаккард 420D поліестер + 600D поліестер + підкладка із алюмінієвої фольги.
Розмір: 31х24х26 см
Об'єм: 15 л
Колір помаранчевий
Вага: 990 г
Виробник: Green Camp
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 990 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 24 см |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴





