Розкладний шезлонг з кутом, що налаштовується, від 90 до 180 градусів.
Цей шезлонг може бути використаний як повноцінна розкладачка.
Характеристики:
Матеріал: ПВХ, терилен.
Ширина: сидіння 55 см; каркас 62 см; мах по ручці 68 см.
Довжина у розкладеному вигляді: 182 см.
Висота від підлоги: 42 см (у розкладеному вигляді).
Висота спинки: підголовник-сидіння 78 см; підголівник-підлога 111 см.
Вага: 7,7 кг.
Діаметр труби: 19/22 мм.
Допустиме навантаження: 100 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння | 42 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 182 см |
| Ширина | 68 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Подушка-підголівник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 006 ₴







