Стілець-парасолька складаний, туристичний. Максимальна вага: 110 кг. Колір: зелений. Розмір: 70,5 х 63,5 х 94/45 см. Розмір сидячого місця: 55х45см Профіль: 20 х 15 мм Ніжка (п'ята) 40х45 мм Вага: 3.9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 547 ₴


