Подушка надувна.
Розміри: 28х45см
Виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 45 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Самонадувна | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴

