Зручний килимок, що самонадувається, зроблений з додатковою надувною подушкою, з якою ваш сон не відрізнятиметься від домашнього. Складається в компактний рулон-перенесення.
Розмір: 188 х 64 см.
Товщина: 3 см.
Колір бежевий
Матеріал: 190T Polyester, ПВХ.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 188 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴



