Сітка волейбольна безвузлова.
У комплект входить сумка та трос для натягування між опорами.
Діаметр: 5 мм.
Матеріал: PE.
Діаметр троса: 4 мм.
Розмір осередку: 9х 9см.
Упаковка: PVC чохол білого кольору.
Вага: 2,2 кг.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mikasa |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина комірки сітки | 90 мм |
| Кількість | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Волейбол |
| Особливості | Чохол, Металевий трос в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігрова сітка |
| Форма комірки | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина комірки сітки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 148 ₴





