Сітка волейбольна виготовлена із поліетиленового шнура.
Добре гасить удари, не розтягується. Матеріал не вбирає вологу.
Матеріал: PE.
Розміри сітки: 9,5 х 1м.
Діаметр троса: 2 мм.
Діаметр мотузки: 2 мм.
Осередок: 10х10 см.
Упаковка: OРР пакет.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 2 мм |
| Довжина комірки сітки | 100 мм |
| Кількість | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Волейбол |
| Особливості | Металевий трос в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігрова сітка |
| Форма комірки | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина комірки сітки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676 ₴





