Сітка волейбольна вузлова, VN 2008 року.
Матеріал: PE.
Діаметр мотузки: 3 мм.
Діаметр тросу: 3 мм.
Розмір осередку: 10 х 10 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина комірки сітки | 100 мм |
| Кількість | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Волейбол |
| Особливості | Чохол, Металевий трос в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігрова сітка |
| Форма комірки | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина комірки сітки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 796 ₴




