Сітка волейбольна вузлова, VN 2009.
Діаметр мотузки: 2 мм.
Розмір осередку: 12х 12см.
Вага: 0,68 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 2 мм |
| Довжина комірки сітки | 120 мм |
| Кількість | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Волейбол |
| Особливості | Чохол, Металевий трос в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігрова сітка |
| Форма комірки | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина комірки сітки | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 716 ₴



