Розкладачка туристичная, рибальська, посилена JAT-032C.
Розміри у розкладеному вигляді: 195х75х40 см.
Тканина: Оксфорд 600D.
Каркас: металева труба діаметр 22 мм.
Ніжки: металева труба діаметр 25 мм.
Максимальне навантаження: 180 кг.
Вага: 9 кг.
Спинка та ніжки розкладачки регулюються.
Упаковка: картонна коробка.
Розмір упаковки: 73х22х85 см.
Країна виробництва: Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Метал |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 906 ₴






