Зручний алюмінієвий столик, що компактно складається в чохол. За рахунок стільниці, зробленої формою гармошки, столик поміщається у тонкий вертикальний чохол із зручною ручкою для плеча.
Характеристики столу:
Розмір, (Ш×Г×В) см: 43×40×41
Колір: зелений
Матеріал: алюміній
Макс. навантаження, кг: 20
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 410 мм |
| Вага | 2 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 450 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 150 мм |
| Висота в складеному вигляді | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




