Стіл складний туристичний для відпочинку під час подорожі, пікніка, рибалки.
Колір: коричневий
Матеріал: металл
Розмір: 60 х 60 см.
Висота: 45 см.
Країна виробництва: Китай
Колір: коричневий
Матеріал: металл
Розмір: 60 х 60 см.
Висота: 45 см.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 2 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 60 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 150 мм |
| Висота в складеному вигляді | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴








