Кемпінговий комплект, в який входить стіл, що розкладається, та 4 стільці.
Основа набору виконана з алюмінію, щоб полегшити вагу конструкції, а стільниця виготовлена із пластику для легкості та міцності виробу.
Висота столу регулюється ніжками.
Характеристики столу:
Розмір: 120 х 60 см.
Висота: 70 / 55см.
Матеріал: алюміній, пластик.
Колір стільниці: білий.
Кількість стільців: 4 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴






