Туристичний килимок, який стане надійним помічником на виїзді. Можливе розміщення на будь-яких поверхнях. Каремат має водовідштовхувальні властивості, зберігає тепло, тому в теплу погоду ви можете постелити його на дно намету і спати на ньому. М'який та надійний подарує вам комфорт у нетипових для сну умовах. Характеристика: Розміри (у розгорнутому стані): 1800 х 600 х 12 мм. Матеріал: EVA, алюмінієва фольга
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | ЕВА |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴


