Універсальний розкладний туристичний килимок.
Легкий та компактний. З одного боку – утеплення дюралевою фольгою.
Зроблений килимок у вигляді комірчастої структури, тому можна комфортно відпочивати на будь-якій рельєфній поверхні.
Форма дозволяє складатися килимку зменшуючи обсяг під час транспортування. У складеному вигляді можна використовувати як сидіння. Використання фольги покращує теплоізоляцію, килимок можна використовувати як додаткову підстилку в наметі, під спальник, надувний килимок.
Не вбирає вологу завдяки особливій структурі матеріалу.
Килимок туристичний, розкладний, типу "гармошка".
Колір: зелений/срібло.
Матеріал: EVA
Розмір: 1960 х 610 х 10мм
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | ЕВА |
| Довжина | 196 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴




